Hakkımızda

2008 yılında kurulan Hamarat ltd. Şti İnsafepro markası ile yüzey kaydırmazlık ve Spesifik kimyasallar üzerine yoğunlaşmış ve uzmanlaşmıştır. işyerinizin ve yaşadığınız alanın mümkün olduğunca güvenli olmasını sağlamak için zeminler, basamaklar ve rampalar için geniş bir yelpazede kaymayı önleyici çözümler sunmayı hedefleyen firmamız her gün değişen teknoloji ile gelişen çözümleri güncel olarak ülkemizde hayata geçirmektedir.

Misyonumuz

İnsafepro markası ve kaydırmaz ürünlerimiz ile Dünyada gelişen kaydırmazlık sektöründeki gelişmeleri aynı zamanda ülkemizde de sunmak ve  “kalitemizden, teknik destek, ürün güvenilirliği ve iş ahlakından” ödün vermeden sektöre ve ülkemize hizmet etmekt ürün ve hizmet kalitemizi

sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,Güçlü bir iletişim ile sektörle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamaktır.

Vizyonumuz

İnovasyon odaklı girişimci ruhumuzdan güç alan güvenilir ekiplerimizle, faaliyet gösterdiğimiz  alanda dokunduğumuz her hayata değer katarak  ve güvenliğini sağlayarak kaydırmazlık sektöründe pazar lideri olmak.

Copyright © 2024 . All Rights Reserved. | Fotografie by Catch Themes